Beko Program BabyProtect kim jesteśmy

Beko to marka sprzętu gospodarstwa domowego obecna w 101 krajach świata! Produkty Beko można znaleźć na rynkach wszystkich krajów europejskich. Beko oferuje sprzęt wolnostojący, sprzęt do zabudowy a także elektronikę użytkową - TV. Z roku na rok wzrasta ilość zadowolonych klientów użytkujących nasz sprzęt, potwierdzając, iż produkty Beko są łatwe w użyciu, praktyczne, i bardzo trwałe! Dzięki tym zaletom szybko stają się częścią codziennego życia.

Co 2 sekundy na świecie sprzedawany jest produkt marki Beko.

Dzięki wyjątkowo korzystnej relacji jakości do ceny, określanej na świecie jako „Best Buy", nasze produkty stanowią znakomitą alternatywę dla najbardziej renomowanych marek, oferując dokładnie to, czego pragną nasi klienci: Beko to atrakcyjny wygląd, funkcjonalność, łatwość w użyciu i najwyższa jakość.

Beko. Na każdy etap Twojego życia.
Nowe etapy w życiu każdego człowieka, takie jak założenie rodziny czy pojawienie się dziecka, pociągają za sobą zmiany codziennych potrzeb oraz przyzwyczajeń. Mając to na uwadze, Beko oferuje szeroką gamę produktów wolnostojących oraz do zabudowy, które zadowolą zróżnicowane oraz ciągle zmieniające się potrzeby Klientów. Gama produktowa Beko zawiera dokładnie wszystko to, czego oczekują Klienci tak, aby spełniać najwyższe standardy jakości dotyczące: techniki, funkcjonalności, niezawodności oraz designu. Celem Beko jest stworzenie realnej korzyści dla Klienta poprzez szybką reakcję na zmiany jego potrzeb dzięki zastosowaniu szerokiej gamy przyjaznych i łatwych w obsłudze urządzeń wyposażonych w specjalnie dobrane funkcje.

Dlatego ciągle poszerzamy gamę przyjaznych i łatwych w obsłudze urządzeń, wyposażanych w specjalnie dobrane funkcje. Międzynarodowa lista produktów składa się z ponad 2000 modeli białego AGD. Dzięki tak ogromnemu zróżnicowaniu Beko jest zawsze obecne na każdym etapie życia Klienta. Beko for the new you.

Międzynarodowa sieć
Beko SA należy do Grupy KOC, która znalazła się na 190 miejscu w rankingu 500 największych korporacji na świecie. Grupa ta ma w swoim portfolio zarówno firmy należące do sektora spożywczego, samochodowego, finansowego, turystycznego, informatycznego czy energetycznego jak i z szeroko pojętego wyposażenia gospodarstwa domowego. Właśnie do tej ostatniej grupy należy firma Arçelik A.Ş. - trzeci pod względem wielkości producent dóbr trwałego użytku: sprzętów AGD, RTV oraz klimatyzatorów.

Sprzęt Beko powstaje dzięki pracy międzynarodowej sieci, w skład której wchodzi:
- ponad 15,000 pracowników dbających o spełnienie oczekiwań klientów
- 10 fabryk w 3 krajach (działających w oparciu o standardy ISO 9001 oraz ISO 14001)
- 13 biur sprzedaży i marketingu na świecie

Beko istnieje na rynku polskim od 1998 roku. W 2005 roku polski oddział Beko S.A. stał się centralą dla biur utworzonych w Czechach, na Węgrzech i Słowacji.